Usługi

dokrrręcanieDREDY:

Z dredami potrafimy wszystko: zaplatamy, dokręcamy, przedłużamy, pogrubiamy, naprawiamy. Jesteśmy w stanie pomóc nawet wtedy, gdy myślisz już o obcięciu. Posiadamy ponad 9 – letnie doświadczenie, zdredowaliśmy już ponad kilkaset głów, naprawiliśmy dredy, które znajdowały się w opłakanym stanie. Służymy także radą, podpowiadamy jak dbać itd.

Przy przedłużaniu zazwyczaj używamy włosów syntetycznych, czasem naturalnych.

Dredy zaplatamy szydełkiem.

Cena dredów ustalana jest indywidualnie, na podstawie długości, gęstości włosów, wizji klienta itp.  Dlatego najlepiej wyceniamy usługę na podstawie aktualnego foto włosów/dredów i opisu tego jakie chcesz mieć dredy/ co naprawić/przedłużyć – o ile….. itp.

Farbujemy dredy.

Jeżeli chcesz jednak ściąć dredy, ale zależy Ci na tym, by odzyskać choć część długości włosów, to także zgłoś się do nas – rozczesujemy dredy.

 

004DLDREADLOKI:

Dreadloki to tzw. dredy czasowe – nosi się  je około  3 miesięcy, do czasu powstania przeszkadzającego odrostu. Oferujemy zaplatanie dreadloków na Twojej główce, a także wykonujemy dreadloki według Twojej wizji (na zamówienie – wysyłka), np. spiralnie kolorowe, dwukolorowe itp. Możemy wpleść dredloki przyniesione przez Ciebie!

 

 

 

 

 

 

 

 

008WWARKOCZYKI:

Jeżeli marzysz o warkoczykach afrykańskich, to właśnie my zapleciemy je na Twojej główce. Przy zaplataniu używamy włosów syntetycznych, które wplatamy specjalnym splotem, przez co warkocze są niezwykle bujne i efektowne. Tym sposobem można także przedłużyć fryzurę (standardowo przed pas, ale można także za pupę ;) ). Jeżeli marzą Ci się pasemka na warkoczach lub kolory fantazyjne (np. zielony, czerwony…) nie ma problemu :) . Jeżeli chcesz rozpleść warkocze, ale nie masz cierpliwości, to także możemy Ci pomóc. Zapraszamy!